Ze života trubky

 

‚‚Má práce je opravdu zajímavá a pestrá. Ve Van Leeuwen oceňuji pracovní prostředí v přátelském duchu a atmosféře. Máme skvělý kolektiv a se spolupracovníky si navzájem pomáháme za každé situace.

Pro můj osobní život je nejdůležitější, že mám pracovní dobu, kterou mohu ideálně skloubit s malými dětmi.‘‘

Kateřina Hroníková
Office Asistentka‚‚Obchod je mojí vášní a užívám si lovení nových příležitostí. V tomto mám ve Van Leeuwen plnou podporu. Jednoduše řečeno: svoji práci mám rád se vším všudy. Výzvou je mít i v nelehkých chvílích nadhled a dobrou náladu.

V práci můžeme otevřeně říct názor, ostatní se zamyslí a když nám to dává smysl tak to uděláme! Bez ohledu na to, kdo je na jaké pozici.

Prostě fajn parta nadšených profesionálů, taková větší rodina.‘‘

Jakub Beck
Vedoucí obchodního týmu strojírenství (senior sales manager)‚‚Co obnáší má práce? Je kreativní: Snažím se najít ideální řešení pro laserové pálení dílu tak, aby byl zákazník spokojený a pro nás byla výroba co nejefektivnější.

Mám na starosti odladění a výrobu vzorových dílů. Zpracovávám výkresovou dokumentaci a 3D modely, dle kterých vytvářím programy na trubkové lasery. Komunikuji se servisní podporou, řeším závady a pravidelné servisní prohlídky laserů.‘‘

Rosťa Švagr
Specialista laserového modelování (tube solutions specialist)‚‚Pracuju jako operátor na jednom z našich laserů. Starám se o správnou výrobu zakázek a údržbu stroje. Zároveň funguju jako zástup pro programování laserů.

Z původní práce na CNC pile jsem přešel na obsluhu sofistikovanějšího laseru, což pro mě byla vítaná změna. Nejvíc mě baví programování a práce s moderní laserovou technologií.‘‘

Filip Beneš
Operátor laseru‚‚V práci mě nejvíc baví komunikace se zákazníky, organizační práce, koordinace činností s kolegy z ostatních oddělení. A samozřejmě vidět odjíždět včas naložený kamion.

V rámci práce jsem se přesunula z pracoviště v Příbrami na Dobříš do většího kolektivu a šrumce. Zatím jsem moc spokojená.‘‘

Kristýna Vášová
Specialistka péče o zákazníky a logistiky 

SpinnerČekejte
Tato webová stránka používá cookies
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.