Najdi si novou práci u nás ve Van Leeuwen

Jsme tu pro vás

Jsme nadnárodním lídrem na trhu ocelového potrubí a souvisejících komponentů. Naše závody se nacházejí ve Vyškově a v Dobříši.

Staňte se součástí výroby důležitých produktů, se kterými se denně setkáváte nebo je dokonce používáte. Najdete je v autech, výtazích, ale také v pomůckách pro záchranu života.

Přidejte se k nám, do stabilní holandské firmy s historií sahající až do roku 1924. Nejsme ‚‚obří korporát‘‘ - daří se nám držet rodinnou atmosféru a vážit si každého zaměstnance, jeho osobnosti, práce a kvalit.

Nabízíme vám smysluplnou práci s řadou benefitů. Umíme si užít i společný čas po práci, pořádáme teambuildingy. Z dotazníkového šetření vyplývá, že je většina našich zaměstnanců spokojená a práci u nás by doporučila.


Nabízíme širokou nabídku benefitů

Myslíme na vás a chceme vám zpříjemnit, jak pracovní, tak volnočasovou aktivitu.


Volná místa

Níže naleznete aktuálně nabízené volné pozice. V případě zájmu rozkliknětě nabídku a použijte kontaktní formulář.

Pro další informace kontaktujte naši HR manažerku Lucii Stachovou: lucie.sztachova@vanleeuwen.cz
 
SpinnerČekejte
Tato webová stránka používá cookies
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.